Obchodní podmínky

Obchodní podmínky e-shopu  SIWA FARM, provozováno Ing. Lukáš Jenší

1. Objednávka

Pro objednání zboží je nutné vyplnit povinné kontaktní údaje a objednávku závazně potvrdit v online e-shopu. Pokud není objednávka vyrobena, je možné ji zrušit telefonickým kontaktováním provozu, nebo ji osobně stornovat přímo na provozu.

Platbu je možné zrealizovat:

Osobně na provozu během otevíracích hodin daného provozu, popřípadě při převzetí zboží při dovozu, a to hotovostí nebo převodem na bankovní účet. 

2. Dodací a platební podmínky

Dodání kurýrní službou – cena za dovoz závisí od adresy doručení, kterou je možno zjistit zadáním své adresy při vytváření objednávky a v souhrnu objednávky. Při převzetí zboží přímo na provozovně, tedy při osobním odběru, se cena za dovoz neúčtuje.

Prodávající se zavazuje:

Dodat správný druh a množství zboží tak, jak bylo uvedeno v době objednávky, na základě objednávky zákazníka v dohodnuté ceně. Adekvátně zabalit zboží a dodat objednávku v dohodnuté lhůtě dodání. V případě, že objednávku nelze splnit (dodat) bude zákazník kontaktován operátorem a bude mu nabídnut podobný produkt. V případě, že objednávku není možné doručit ve smluvené lhůtě je zákazník kontaktován operátorem na dohodnutí dalšího postupu. Vystavit a přiložit daňový doklad – pokladní blok

Kupující se zavazuje:

Převzít objednané zboží a zaplatit za objednané zboží

3. Reklamace

Reklamace jsou vyřizovány telefonicky denně v čase otevřeného provozu a na telefonním čísle , nebo osobně na příslušném provozu během otevírací doby.

Záruka

Záruka platí max. 30 min. po dodání zboží. Zboží je možné reklamovat pokud neodpovídá kvalitě a druhu objednaného zboží, pro reklamaci musí být zachovaných 75% objemu ze zboží. Předmětem reklamace při dodání kurýrní službou nemůže být dodržení výdejní teploty menu. V případě specifické reklamace je možné při reklamaci akceptovat méně než 75% objemu ze zboží. Na základě dohody se zákazníkem je provedena náprava (výměna zboží, vrácení peněz, nebo jiná kompenzace).

Způsob vrácení zboží

Osobně na provozovně nebo prostřednictvím kurýra po dohodě.

Způsob vrácení peněz při uznání reklamace

Při hotovostní platbě za objednávku peníze vrátíme ihned v hotovosti při bezhotovostní platbě za objednávku peníze vrátíme do 30 dnů dobropisem na účet plátce.